Plastové okná Schüco 82 MD je odpoveď pre ľudí , ktorí hľadajú najdokonalejšie okná . Okná značky Schüco sú najuznávanejšie a cenené na trhu v najvyššej kvalite. Schüco okná 82 MD majú tiež vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, vďaka trojitému tesneniu MD. Je to 6 komorový systém o stavebnej hĺbke 82mm.V závislosti od kombinácie profilov a druhu skla je možné dosiahnuť hodnoty koeficientu Uw od 0,73 W/(m²K). Tieto profilové systémy sú odpoveďou na rastúce náklady na energie a zvýšené nároky na ochranu životného prostredia. Vďaka kompatibilite systémov možno splniť všetky požiadavky na tvar a farbu okien. Ďalšou veľkou výhodou tohto systému je moderný dizajn , ktorý sa prejavuje s jednoduchým rámom a krídlom. Produkt je vhodný najmä pre tých , ktorí hľadajú riešenie moderných energeticky úsporných domov a zároveň ocenia značku.

ZnačkaSchüco

systém Schüco, patrí medzi najuznávanejšie plastové profily natrhu, s cieľom zabezpečiť vysokú kvalitu ponúka ného výrobku.

Okná v triede A

Tieto okná sa vyrábajú z profilu, ktorý splňuje najprísnejšie normy a preto sa zaraďujú do triedy A.

Izolácia

okno má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, štandardne je vybavené zasklením 4-18-4-18-4 s teplým rámčekom s koeficientom prestupu tepla Ug=0,5 W/m2K, zasklenie je osadené hlbšie, čo zlepšuje tepelnoizolačné vlastnosti, je to perfektná voľba pre pasívne stavby.

Modernýdizajn

jednoduché tvary okien a farby predurčujú tento výrobok pre použitie v modernej architektúre a pasívne stavby.