KN PLAST | Oknosystém s.r.o

DVERNÉ VÝPLNE KN PLASTSpoločnosť KN plast bola založená v roku 1993. V súčastnosti sa venujeme vývoju, konštrukcii a výrobe dverných výplní pre hliníkové a plastové vchodové dvere.

KN plast je stabilným predajcom a dodávateľom svojich produktov na domácom trhu, ako aj významným exportérom najmä do Švajčiarska, Nemecka, Francúzska, Poľska, krajín Škandinávie, ale aj Kanady.

PVC dverné výplne

Dvere s PVC výplňou tvoria základ našej ponuky. Na výber máme 35 druhov presklenia a 10 typov dekorov. Pri výplniach PVC s presklením je možné si objednať Tiffany vitráž alebo živicovú vitráž, ktorá je dokonalou a lacnejšou imitáciou. Pri presklení je tiež možnosť priznania (Design Classic) alebo nepriznania rámiku (Design Plus).

HPL dverné výplne

HPL je materiál na živicovej báze vystužený celulózovými vláknami, vyrábaný pri vysokých tlakoch a teplotách. Je tvrdší a má menšiu teplotnú rozťažnosť ako PVC. Na výber máme 35 druhov presklenia a 26 typov dekorov. Standard je najjednoduchšia štruktúra, ktorú tvorí extrudovaný XPS polystyrén. Táto štruktúra poskytuje dobré izolačné vlastnosti výplne a adekvátnu tuhosť. V štruktúre Standard+ je okrem extrudovaného XPS polystyrénu aj hliníkový plech, ktorý zvyšuje celkovú tuhosť výplne a vytvára tak produkt s dobrým pomerom ceny a kvality. Štruktúra Stabil je zložená z extrudovaného polystyrénu XPS a vodovzdornej preglejky. Vznikla ako odpoveď na problém s dilatáciou dekorovaných výplní. Zabezpečí vašim dverám vynikajúcu tuhosť a odolnosť aj v náročnejších podmienkach. Štruktúra Extrem poskytuje najvyššiu tuhosť a odolnosť v kategórii HPL. Tvorí ju extrudovaný polystyrén XPS, vodovzdorná preglejka a hliníkový plech. Táto štruktúra zabezpečí vašim dverám v spojení s kvalitným rámom a zámkom nadštandardnú bezpečnosť.

AL dverné výplne

Dvere s hliníkovou výplňou vo farbách RAL. Ponúkame dve základné štruktúry: Standard, ktorá je najjednoduchšia a tvorí ju len XPS polystyrén a Standard+, v ktorej je okrem XPS polystyrénu aj hliníkový plech pre zvýšenie tuhosti výplne. Okrem týchto základných štruktúr ponúkame aj prémiové štruktúry s vynikajúcimi tepelno-izolačnými hodnotami, ktoré sú ideálne do nízkoenergetických a pasívnych domov (Term Max a Term Plus), kde sa kladie dôraz na čo najnižšiu hodnotu U. Štruktúra TRD je ideálna do extrémnych podmienok, kde dverná výplň je tmavej alebo čiernej farby a svieti na ňu slnko celý deň – syntetická guma EPDM absorbuje dilatácie až do 2,5mm.

Celosklenené dverné výplne

Exkluzívna séria originálnych vchodových dverí s celosklenenou výplňou, pri ktorej sa graficky, prípadne pieskovaním upravený sklenený panel vkladá do rámu. Je to nadčasový ekologický produkt s perfektnými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Sklo nie len dobre vyzerá, ale má aj skvelé vlastnosti. Používame vždy iba bezpečnostné sklo. Celosklenené výplne vyrábame s izolačným dvojsklom (U=1,1) alebo izolačným trojsklom (U=0,6). Sklo upravujeme buď pieskovaním alebo digitálnou tlačou, prípadne farebným nástrekom. Dvere s celosklenenou výplňou zaujmú svojim atraktívnym vzhľadom a zapôsobia svojou jednoduchosťou a eleganciou práve vďaka použitiu skla.

Kompletná ponuka dverných výplní https://doorcatalog.eu/katalog

NA STIAHNUTIE: leták KN PLAST

Plastové okná a dvere DECEUNINCK EFORTE