ULTRAGLIDE HST | Oknosystém s.r.o

ULTRAGLIDE HSTULTRA TEPLÝ SYSTÉM

Ultraglide je ideálny systém pre konštrukciu posuvných a zdvižno-posuvných dverí s vysokými tepelnoizolačnými parametrami. Štandardný systém je skonštruovaný zo širokého rámu 153 mm (2-koľajový) alebo 239 mm (3-koľajový) a širokej tepelnej priečky s prídavkom sklolaminátu. Použitie dodatočných tepelných priečok UG i a UG i+ v kombinácii s možnosťou zasklievania až do 49 mm dodatočne zlepšuje už aj tak výborné tepelné vlastnosti.

KOMFORT POUŽITIA

Možnosť s nízkym prahom zaručuje pohodlné používanie posuvnej konštrukcie a elegantný dizajn. Tento model výrazne uľahčuje pohyb medzi miestnosťami osobám so zdravotným postihnutím, pretože zabraňuje skĺzom na rozhraní dverí a podlahy a umožňuje taktiež vyrovnanie prahu s podlahou. Profily sú prisposobené na montáž mnohých kovaní, dostupných na trhu a s ručným, či automatickým zatvorením, vďaka čomu si možete vybrať riešenie, ktoré zaisťuje jednoduché a pohodlné ovládanie dverí.

VÄČŠÍ POČET RIEŠENÍ

Zdvižno - posúvne a posuvné konštrukcie, vytvorené v systéme Ultraglide majú veľmi širokú škálu riešení, prispôsobených individuálnym požiadavkám zákazníka. Systém umožňuje navrhnúť dvere s nízkym prahom, ako aj uhlovým spojením 90°, okrem toho, 2 alebo 3 koľajový rám umožnuje navrhnúť posúvanie krídel akýmkoľvek spôsobom.

STABILITA A ESTETIKA

Systém Ultraglide umožňuje navrhnutie veľkého, stabilného a funkčného zasklenia, ktoré zabezpečuje dokonalé osvetlenie miestnosti. Krídla možu byť navrhnuté do výšky 3,3 m a šírky 3,2 m a hmotnosť krídla až do 400 kg pri zdvižno-posuvnom variante. Elegantný vzhľad konštrukcie umožňuje kreatívny dizajn interiéru.

plastové okná a dvere ultraglide HST terasove dvere