GAVA - AL výplne | Oknosystém s.r.o

GAVA - AL výplneHliníkové dverné výplne sú vďaka svojim výborným vlastnostiam ideálnym produktom pre náročných zákazníkov. Ušľachtilý dojem z nich umocňuje rozmerová stálosť použitej zliatiny hliníku a horčíku. Výplne GAVA Alumínium sa vyznačujú moderným dizajnom a presnosťou opracovania na najmodernejších laserových a CNC technológiách.

Na povrch hliníkovej zliatiny je nanesená odolná farba technológiou práškového lakovania a následného vypálenia pri 200°C vo vypaľovanej peci. Samotný dizajn je tvorený kombináciou priamych alebo v geometrických tvaroch frézovaných drážok, presklených plôch a nerezových aplikácii či intarzii. Tieto prvky dodávame v modernej čiernej farbe alebo obľúbenom nerezovom prevedení.

Rovnako je možné zvoliť aj s dizajnov tvorených aplikáciami plochých tyčových profilov či zváraných rámikov vyrábaných s nášho originálneho reliéfneho profilu. Úplným klenotom vo dverách sú výplne vyrobené gravírovaním farebných plôch alebo kombinované s ďalšími aplikáciami.

Čierne či nerezové kovové dizajnové prvky je ideálne zladiť s madlom osadeným v ploche výplne rovnakej farby.

Možnosť rovnakej farby na profilovom systéme, po presnej špecifikácii farby rovnako použitej na lakovanie profilov dverí

Farebnosť podľa farebných prevedení RAL

Hrúbka dvernej výplne je od 24 mm do 48 mm, ostatné hrúbky potrebné konzultovať

Od hrúbky 36 mm vo výplniach zakomponované sofistikované Jadro F

Vchodové dvere GAVA AL - výplne