KOVANIE | Oknosystém s.r.o

KOVANIEKOVANIE SIEGENIA

Okná možno otvárať, zatvárať aj posúvať. Aby mohli fungovať bez problémov, spoľahlivo a bezpečne, musia byť vybavené odolnými a solídnymi kovaniami, správne izolujúcim tesnením, výstužami z odolného materiálu, bezpečnostnými západkami proti vlámaniu a mnohými inými prvkami.

KOVANIE TITAN AF

Je prepojením oceľových a kompozitných prvkov. Vďaka tomu sú neobyčajne odolné, veľmi tesné a pracuje sa s nimi výnimočne ľahko. Tieto kovania sú vybavené mikroventiláciou, hríbovým čapom, zdvíhačom krídla, blokádou proti vlámaniu a blokádou kľučky.

KOVANIE TITAN VentSECURE

Kovania Titan VentSecure možno použiť tak v prípade nových okien ako aj v modernizačných projektoch. Umožňujú využívanie funkcie mikroventilácie bez zníženia odolnosti proti vlámaniu. Pri minimálnom pootvorení okna zaručujú úplnú ochranu pred silným dažďom. Takto je umožnené prúdenie čerstvého vzduchu bez ohľadu na počasie, zdravá cirkulácia vzduchu v miestnostiach a riziko rozvoja plesní je minimálne.

KOVANIE TITAN Axxent

Úplne skryté kovania sú v súčasnosti veľmi módne a obrovské okná, či dokonca sklenené steny, sa stali neoddeliteľnými prvkami moderných architektonických projektov. Avšak táto na prvý pohľad jednoduchá forma vyžaduje neobyčajne veľké schopnosti, aby boli skryté vysokokvalitné technológie umožňujúce spoľahlivé a pohodlné používanie krídel. Presne takéto sú výrobky zo skupiny Axxent - spája ich dokonalý vzhľad, výborná nosnosť a prekvapujúca odolnosť voči opotrebovaniu.

ZÁPADKA PROTI VLÁMANIU

Vďaka nemu je okno bezpečné pred pokusom o vlámanie. Keď si uvedomíme, že počas jedného roku dôjde k viac ako 120 000 vlámaniam do domov a bytov, je potrebné postarať sa o bezpečnosť osôb a predmetov v domácnosti. Inštalácia západky proti vlámaniu je dodatočným zabezpečením pred pokusom o vlámanie.

HRÍBIKOVÝ ČAP

Ide o inovatívne riešenie. Je zodpovedný za úplné dotlačenie krídla do rámu. Vďaka nemu okno nevyžaduje dodatočnú reguláciu bez ohľadu na meniace sa počasie. Zaručuje tiež bezpečie - znemožňuje vypáčenie krídla z rámu.

Príslušenstvo - garážové dvere