Hliníkové dvere ALUPROF | Oknosystém s.r.o

Hliníkové vchodové dvere ALUPROFPanelové dvere ALUPROF sú návrhom pre najnáročnejších užívateľov. Vďaka moderným technickým riešeniam a dizajnu môžu byť nielen funkčným a odolným vstupom do domu, ale aj jeho výkladnou skriňou a dekoráciou.

Pevná konštrukcia

Konštrukcia je založená na tepelne izolovaných hliníkových profiloch MB-86N a MB-104 Passive, čo sú technologicky najvyspelejšie dverné systémy v súčasnej ponuke ALUPROF. Profil krídla je prispôsobený na kombináciu so špeciálnymi výplňami v jednej rovine s povrchom rámu. Môžu byť prilepené na nosné profily jednostranne alebo obojstranne lícovaním. Možnosť použitia skrytých pántov dodatočne zvyšuje estetickú hodnotu dverí.

Modernosť, štýl a dokonalý vzhľad po celé roky

Výplňové panely sú dostupné v mnohých rôznych vzoroch a farbách. Techniky používané pri ich výrobe na výrobu fréz rôznych tvarov, dekoratívnych aplikácií ako aj vkladania izolačných skiel dávajú nespočetné množstvo kombinácií a variantov. Vďaka tomu sa dvere s ich využitím dajú použiť ako v moderných domoch, tak aj v architektúre v klasickom štýle. Vždy sú však krásnym vstupom do budovy, ktorý upúta pozornosť a dodá čaro vstupnej fasáde. Výplne dverí sú vyrobené z poveternostným vplyvom odolných materiálov. Vonkajšie prvky sú často dodatočne pokryté vrstvami špeciálnych lakov alebo obsahujú na svojom povrchu epoxidové živice, vďaka čomu si panely zachovávajú svoj reprezentatívny vzhľad po dlhú dobu. Je možné na ne použiť aj unikátne teflónové farby Finea, ktoré minimalizujú priľnavosť nečistôt.

Tesnosť a izolácia

Vďaka tomu, že nosnú konštrukciu tvoria systémy MB-86N a MB-104 Passive, máme k dispozícii ľahké, no pevné a odolné hliníkové profily dostupné v štyroch konštrukčných variantoch (ST, SI , SI+ a AERO) . Dvere majú veľmi vysokú vodotesnosť a vzduchotesnosť, ako aj výbornú tepelnú a zvukovú izoláciu. To má skutočný vplyv na pohodlie vo vnútri budovy a náklady na jej používanie.

Dvoma slovami: dokonalé dvere

Panelové dvere Aluprof sa vyznačujú elegantným vzhľadom aj vysokými technickými parametrami a s prihliadnutím na dostupné rozmery konštrukcie a možnosti použitia dverí vo väčších vitrínach dávajú veľkú voľnosť pri usporiadaní vstupu do objektu. Je to ideálna ponuka pre ľudí, pre ktorých domov znamená oveľa viac ako len miesto na bývanie.

Hliníkové vchodové dvere AG01