KĽÚČKY A MADLÁ | Oknosystém s.r.o

KĽÚČKY A MADLÁ


Okenné kľučky

Ponúkame vysokokvalitné okenné kľučky. V našej ponuke nájdete okenné kľučky určené na rôzne použitie, vo viacerých modeloch a farbách. Okrem základných kľučiek určených na štandardné otváravo-sklopné okná máme v ponuke aj kľučky s funkciou Secustic, kľučky s tlačidlom, kľučky s kľúčom na okná odolné proti vlámaniu, dvojstranné kľučky na balkónové dvere, kľučky do posuvných dverí, špeciálne kľučky pod žalúzie a iné výrobky na otváranie a zatváranie okien ako napr. protiprievanové poistky.

Tak ako v prípade ostatných produktov, aj pri okenných kľučkách je pre nás dôležitý vzhľad produktu a pohodlie pri jeho používaní. Pre osoby s estetickým cítením je dôležité, aby kľučky namontované na okná dodali oknu charakter a vplývali na vzhľad miestnosti. Je možné vybrať si kľučky podľa vkusu a zároveň zistiť, ako sa dá prepojiť estetická hodnota s funkčnosťou.

Dverové kľučky a madlá

Na prvý pohľad je kľučka pomerne nevýrazným prvkom dverí, má však veľký vplyv na ich vzhľad. Aj neveľký detail môže ovplyvniť, ako bude vyzerať náš byt či dom. Tvar, farba aj štýl musia ladiť nielen so zvyškom dverí, ale aj so zariadením celého interiéru. Dobre zladená kľučka môže úplne zmeniť charakter miestnosti. Kľučky z našej ponuky v sebe spájajú estetiku a funkčnosť - sú dobre vyvážené a pohodlne sa s nimi narába. V závislosti od potrieb a vkusu si môžete zvoliť moderné a minimalistické modely ako aj modely vhodné do klasických interiérov a farieb.

V našej ponuke pre vchodové dvere ponúkame široký výber nerezových dverných madiel, rôznych rozmerov a tvarov.

Príslušenstvo - kľučky a madlá