GENESIS | Oknosystém s.r.o

Aliplast GENESIS 75VYNIKAJÚCE TEPELNO IZOLAČNÉ VLASTNOSTI

Moderný, trojkomorový okenný a dverový systém s najvyššími tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré spĺňajú požiadavky Európskej smernice 2010/31 /U, ktorá sa uplatňuje od 1. 1. 2021. Podľa novej normy všetky novopostavené budovy by mali mať minimálnu spotrebu energie. Okná v systéme Genesis 75 sa vyznačujú veľmi nízkym koeficientom tepelnej izolácie U, od 0,84 W/m2K, ktorý bol dosiahnutý použitím rámových profilov s hĺbkou 75 mm a izolačných materiálov, ktoré sú novinkou na trhu. Použitie dodatočného tepelného tesnenia okrem štandardného centrálneho tesnenia umožnilo dosiahnuť veľmi vysokú tesnosť okien pri zachovaní moderného dizajnu.

VYSOKÁ FUNKČNOSŤ

Vzhľadom na rôznorodosť ponúkaných profilov v systéme je možné navrhnúť rôznorodé druhy okenných konštrukcií, dverí a vitrín, používaných rovnako vo verejných priestoroch, ako aj v rodinných domoch.

ESTETIKA

Systém je charakterizovaný kombináciou najvyššej ergonómie použitia a modernej estetiky profilov, vďaka čomu umožňuje navrhovať konštrukciu okna s individuálnym charakterom a inovatívnym dizajnom.

Genesis 75