KĽUČKY | Oknosystém s.r.o

KĽUČKY

Kľučky sú súčasťou okna a spolu s nimi máme prvý kontakt. Vhodná kľučka, ktorá je pohodlná v použití, umožňuje ľahkú obsluhu okna a zároveň je dizajnovo zladená s oknom, je veľmi dôležitým prvkom každého okna. Spoločnosť ProfilNET ponúka 3 modely kľučiek v 3 farbách.

Okenná kľučka Roto Swing

Dizajnovo najmodernejší model kľučky s unikátnym tvarom, ktorý dáva oknu jedinečný dôraz. Mechanizmus Secustic umožňuje ich používať bezpečne a pohodlne. Je dostupná v 3 farbách: staré zlato (F4), strieborná (F1) a biela.

Táto kľučka môže tiež byť vybavená bezpečnostným gombíkom alebo kľúčom (tzv. uzamykateľná kľučka). Môže sa tiež používať pre terasové alebo posuvné dvere.

Okenná kľučka Hoppe Secustic

Najznámejší a najpopulárnejší model kľučky na trhu. Otestovaná miliónmi používateľov je symbolom najvyššej kvality.

Táto kľučka sa vyznačuje výrazným zvukom pri otáčaní, ktorý znamená, že okno je hotové pre otvorenie. Systém Secustic sťažuje vypáčenie kovania a okna. Popri tom kľučka je veľmi pohodlná v používaní. Spoločnosť ProfilNET ponúka model Luxemburg. Kľučka je dostupná vo farbách: staré zlato (F4), strieborná (F1) a biela.

Táto kľučka môže tiež byť vybavená bezpečnostným gombíkom alebo kľúčom (tzv. uzamykateľná kľučka). Môže sa tiež používať pre terasové alebo posuvné dvere.

Hliníková kľučka

Štandardná okenná kľučka vyrábaná z hliníku. Dostupná v 3 farbách: bielej, striebornej a starého zlata. Dostupná tiež vo verzii s gombíkom alebo s kľúčom.

Dverová kučka Hoppe

Pre vchodové dvere spoločnosť ProfilNET používa kľučky London značky Hoppe. Dostupné sú sady kľučka - kľučka a kľučka - guľa. Dostupné v 3 štandardných farbách: bielej, striebornej a starého zlata.

Kľučky Košice